Mağaza Başvurusu Hakkında

Tarım724.com'da Mağaza Sahibi Olmak İster misiniz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir Mağaza  ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni firmalar ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden satıcı Mağazamız olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince pratik yaptık.

Bu sayfada bir firmanın Tarım724.com Mağazası olmak için izlemesi gereken adımları paylaşıyoruz.

Mağaza  Sahibi olmak için ne yapılması gereklidir?

  • Tarım724.com ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen Mağazaların online başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
  • Başvuru formunuz doğru ve eksiksiz doldurulmuş ise, formunuzdaki bilgiler ürünlerinizi değerlendirecek olan ilgili kategori yöneticisine yönlendirilecektir.
  • Başvurunuzun onaylanması halinde ,bilgi işlem departmanımızdan başvuru yaptığınız e-posta adresinize size özel kullanıcı ad ve kullanıcı şifre gönderilecektir.
  • Kullanıcı ad ve şifrenizle Mağaza girişi yaptığınızda karşınıza çıkacak olan üyelik alanında,Vergi dairesi,vergi numarası ve ödemelerinizi size iletmemizi istediğiniz Banka hesap bilginizi ilgili alanlara yazarak kaydettiğinizde ,mağaza başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Mağaza Sahipleri Ürün Aktarımını Nasıl Yapar ? 

Gelişmiş entegrasyon sistemimiz sayesinde,kullanmakta olduğunuz online ticaret sistemlerinden tek tuşla kolaylıkla ürün aktarımı yapabilirsiniz.Konu hakkında destek almak isterseniz iletişim bilgisinden firmamıza ulaşıp bilgi almanız mümkündür.

 

İş ortağımız olun, milyonlarla buluşun!

Ürün yada hizmetplerinizi, Türkiye’nin en büyük online tarım alışveriş merkezinde satışa sunmaya hazır mısınız? Değerli iş ortaklarımız arasına katılın, Tarım724.com’da ürünlerinizi tüm Türkiye ile buluşturun.

Kalite politikamız gereği; tüm Mağaza başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulur.

İş ortaklarımızda aradığımız niteliklere sahipseniz; Tarım724.com'un değerli tedarikçileri arasına hoş geldiniz!
•  Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için bizimle bire bir çalışabilmeli, tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olmalı.
•  Doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli.
•  Yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalı.
•  Tüm işlemleri online yürütebilecek bir altyapıya sahip olmalı.

Tarım724.com platformunda satıcı olmak ve ürününüzü direkt olarak müşterilere satmak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

 https://tarim724.com/magaza-uyelik

 

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER